Opel Omega Pa Dogan, Bojm ndrrim

Shitet nga: Fidan 23 Mar 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Omega
vetura osht ne gjendje te mir, 2.0 dizell, motorrin eco-tec me opcione ekstra, gomat e reja M+S bojm ndrrim me naj vetur me targa Rks, Qmimi osht i arsyshem dhe i diskutushem,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim