Opel Omega benzin -03

Shitet nga: Yll Agim Neziri 14 Nën 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Omega
Shes Opel Omegen , E Bardhë , 2.2 Benzinë , 144 Ps , Karavan , 16 Ventillsh , Automatik , Klim , Frenimi ABS Vetem Me Te Parat E Vetem Me Te Mramtat Zhag ,Ngren Me Te Mramtat , Goma 70 % Te Reja M + S Numer 16 - She , Radio Me CD - ja , 260 E Diqka Mi Km Te Kaluara Te Garantuara , Hapje Centrall Nga 30 Metra , 4 Xhamat Hapje N'Pulla , Viti Prodhimit 2003 , i Sa Po Ardhur Nga CH - Zvicrra i Pa Doganuar & Pa Regjistrim Kto Tabela I Ka Sa Per Sy E Faqe , Motorrin Dhe Vet Makina Shum E Ruajtur , Makina Mund Te Shikohet Ne Peje Afer Stacionit Të Autobusave
Facebook : Yll A Neziri
Viber : +37744514637

Çmimi i Diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim