Opel Omega dizel -01

Shitet nga: Fatmir 23 Gsh 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR   1 100 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Omega
Shes veturen Opel Omega viti i prodhimit 2001,kubikazha 2.5 Diesel ( me motor te BMW) motori ne gjendje shumë te mirë,Klima, Nderruesi Automatik,Dritat XENON,Tempomat,AHK,Radio me CD plus kaseta,Centrall me digitron,Gjamat me hapje elektronike,Karrikat e para elektrike,Airbag dy para dhe dy anash,
vetura eshte ne gjendje te mire teknike me pomp te ujit te nderruar si dhe termostati i ri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim