Tip Top Opel Omega - 03

Shitet nga: Yll A Neziri 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 650 EUR   2 000 EUR

Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Omega
Shes Opel Omegen , E Bardhë , Fabrikisht 2.2 Benzinë , 107 KW - 144 PS , Karavan , 16 Ventillsh , Automatik 5 Shpejci + ( S - SPORT ) + Dhe Butoni Per Dimer Tek Minjaqi Forcohet Makina Dyfishohet Forca E Maqines Me Ni Fjalë Shtrengohet Kerri , Timonin Me Levizje Posht Lart + Telekomanda Ne Timon Per Radio , 6 Airbag , Komfornin E Madh Dhe Te Bukur , Karrikat Shum Te Bukura Dhe Te Rehatshme Dhe Po Ashtu Karrikat E Para Me Nxemje , Klim , Frenimi ABS , Podi Shum i Rujtun Kerkun U Demtuar , Goma Dimer + Verë , Goma Dimrit 100 % Te Reja Kurse Te Veres 70 % Te Reja , Radio Me CD - ja , 270 Mi KM Te Kaluara Te Garantuara , Hapje Centrall , Pasqyret Levizje N’Pulla + Palohen , Xham Dielli , 4 Xhamat Hapje N'Pulla + Gjamat E Mramt Me Bllokim Q'Bllokim , Viti Prodhimit 2003 , i Sa Po Ardhur Nga CH - Zvicrra i Pa Doganuar & Pa Regjistrim , Motorrin Dhe Vet Makina Shum E Ruajtur Dhe Shum E Bukur + Dhe Shum E Shpejtë Makina Mund Te Shikohet Ne Peje Afer Stacionit Të Autobusave

Per Me Shum Informata Me Kontaktoni Në :

Facebook : Yll A Neziri
Viber : +37744514637
Jo Permes Emaili-it

Pres Blersë Seriozë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim