Opel Signum 3.0 cdti

Shitet nga: xxx 21 Tet 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Signum

>Motorri 3.0 cdti me dy te kuqe + Sport button
>Dritat bixenon
>Karrigat lekur me nxemje
>Navigacion
>Tempomat
>Pasqyre elektronike
>Sensora per parking
Shitet dhe nderrohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim