Opel Sintra -99

Shitet nga: Din 19 Jan 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Sintra
Shes opel sintra 2.2benzin është ne gjendje te rregullt ka klim servisat e ka te kryme është i paisur me goma te dimrit është i ruajtur si mbrenda dhe jasht vetura është per 7 persona ka Abs ēshte hidrolik etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim