Opel Vektra Automatik1 Vit regji.ndrim me golf 2+3

Shitet nga: fitim 19 Maj 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR   2 000 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes opell vekren karavan 2.0 benzin viti 1998 automatik tiptronik 1 vit regjistrim me abs,spe,klim rrypin e dhomzorit te ndrum,shum e shterngune,ndrim me VW dhe OPEL Vrejtje vetura ka problem vetem me rikferc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim