Shitet vetura

Shitet nga: Nexhat lekaj 25 Mar 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes veturen opel vectra me targa te gjermanis 5 dyersh.dizell 1.9.me 6 shpejsi,manual dhe automatik me 300.000 mi tkalume po ashtuu ka edhe 140 ps eshte ne gjendje te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim