U SHIT FLM MERRJEP

Shitet nga: JETON 24 Shk 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shitet Opel Vectra 1.8 Benzin 7 Muj regjistrim
shumë i rujtun si mbrena dhe jashtë siq shihet edhe ne foto
5 shpejtesi, siber, hidrolig
me 03.12.1990 viti i prodhimit
ne hipotek nuk eshte perkthimi behet menjeher, kontrollen teknike e ka te kryer
Per ma shum informata na kontaktoni numrat 044-970-810 ose ne numrin 049-829-799
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim