shitet vektra 1.8 benzin vip 2004 boj ndrrimm

Shitet nga: dini 21 Pri 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
vektra asht ne gjendje te rregullt punon perfektt hargjime te vogla 7 litra .100 klm e testuar asht shumm e shtrenguar goma treja ka pulla ne timon mundesh mi jep me pull ne timon e shumm sende tjera ju mirpresimm viber +386574977 dhe vala 044522166
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim