Peugeot 206 1.4 Diezel -03

Shitet nga: Haxhi 12 Pri 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 899 EUR

Komuna: Pejë
SHES PEUGEOT 206 1.4 DIEZEL

VETURA POSEDON XHENDJEN SHUM TE MIR E SERVISUME KOMPLET NE SERVISIN E AUTORIZUAR 


MODELI I VETURES PEUGEOT 206 1.4 DIESEL ,,NGJYRA E HIRIT METALIKE.


VLEN TE CEKET QE VETURA NUK ASHT NE HIPOTEK OSE PENG BANKAR.


VITI I PRODHIMIT 2003


VETURA POSEDON :
RADIO ME CD PLAYRR
TIMON LEVIZES POSHT LART
AIR BAG
KLIMA AC
MBYLLJE ME MODULBORDKOMPJUTER 
XHAMAT ME RRYM
INTERJERI E RUAJTUR DHE TE PASTERT
2 QELSA
GOMAT E DIMRIT DHE TVERES

MUNDI EDHE ME KONTAKTU EDHE VIBER ! +386049307140
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim