Peugeot 307 benzin -02

Shitet nga: muhamet 25 Shk 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Pejë
shes peugeot 307 benzin viti i prodhimit 2002, Vetura eshte e sapo ardhur nga zvicra ne gjendje shum te mir teknike dhe optike.
posedon:
klim AC
centrall
abs
airbag
gjama me rrym
radio cd etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim