Peugeot 407 dizel -04

Shitet nga: 407 07 Mar 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Vetura Posedon
CLIMATRONIK
AUTOMATIK 2.0
MBAJTSE DORE PARA DHE MBAS
SHIBER
CENZORA DRITA
CENZORA PASQYRE
RIGJISTRIM Deri me 11 muaj 2015
Nuk eshte Hipotek
Beje ndrrim me Golf 6 passat c3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim