Peugeot 607 , 2.7 Dizel Bi Turbo 2005

Shitet nga: Alban 28 Maj 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Peugeot 607 2.7 Dizel Automatik , eshte ne gjendje shum te mir , Likur brenda , bord kompjuter , navi Nxemje ne karika si para dhe prapa , 1 vitj regjistrim Full extra !! Sensora para , mbas etj ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim