Peugeot 607 2.2 HDI -04

Shitet nga: Fidan 31 Maj 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 700 EUR

Komuna: Pejë
Peugeot 607 2.2 Hdi.
- Viti Ne Fund 2003 Modeli 2004.
- Modeli 607.
- Regjistrim deri shtator 2015
- Extra Full.
- Klimatronik dyzonale ( funksionale )
- AutomatikTiptronik.
- Airbag.
- Abs.
- Esp.
- Xenon.
- Tempomat.
- Bord Compjuter.
- Navigacion.
- Komanda Ne Timon.
- 4 x Gjamat Me Rrym.
- Pasqyret Me Nxemje Me Rrym.
- Karrike me nxemje para dhe mas
- Senzor Te Parkingut.
- Senzor Te Shiut.
- Senzor dritave
- Magazin Me 6 Cd Changer
- Retrovizor Ne Pasqyre plus palohen
- Dritat Te Mjegulles.
- Fellne 17 me goma shum te mira
- Bejm Edhe Ndrrim . . . 0
QMIMI ME NDRRIM 6000 Euro
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, flm per mirkuptim
per ma shum info kontaktoni ne tel +377 45 563 847 ose viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim