Peugeot 206

Shitet nga: Habib 21 Jan 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 206
Shitet peugeot 206 2.0 benxin 130 ps , ne gjendje shume te mir climatronic goma te dimrit te reja dhe te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim