Peugeot 307hdi 2.0 16 v -04

Shitet nga: Xxxx 13 Sht 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Shitet dhe ndrohet me vetur ma te madhe ose karavan. Vetura eshte ne gjendje shume te miresiq shifet edhe ne foto Viber 049291890
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim