shitet vetura e sapo ardhur dizel tip top

Shitet nga: avni 26 Nën 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
ne gjendje shum te mir dizel klimatronik me nxemje karrika komandat ne timon gomat e reja shum shum pak hargjon krejt serviset te kryera me faktur edhe rrypin e ndrrum ka shum sene te ndrrume ka 2 klima ma gjonsisht na kont viber o49588184 dhe 044732878 kjo overt vlen vetem prej sodit 2 jav
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim