Peugeot 406 -98

Shitet nga: Arbnor 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 406
Shes peugeot 406 ne gjendje shum te mir benzin
Komforin lekur krem shum e rujtune
Gjamat me pull pasqyre me pull timon levizes
Radion me kaset dhe cd me 6 cd magazinen
Extra ka klimen tempomat dhe te gjitha funksionet e radios i ka ne vollon
Boj edhe ndrrim me vetura me targa te jashtit edhe ne ks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim