Peugeot 607 2.7 HDI V6 Bi Turbo -05

Shitet nga: Alban 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 607
Peugeot 607 , motori 2.7 V6 Bi turbo ne gjendje shum te mir , 11 Muaj regjistrim , posedon sensora para dhe mbas , sensor shiu , Navi , Shanzher me 6 CD me servisime , Full Opcione . guma te rreja vere dhe dimer M+S .

Boj ndrim me Passat 3C dhe Golf 6 , edhe me tabela te Huaja , per kontakt ne Viber : +37744347743
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim