PEUGEOT EXPERT -01

Shitet nga: Ardit Husaj 09 Shk 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: Expert
Shes kombin Peugeot expert , eshte ne gjendje shum te rregullt siq shifet edhe ne foto, osht i ardhum nga Austria , të interesuarit mund te na kontaktojn edhe ne viber dhe what'sapp ne numrin +386-49-649-166 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim