Peugot 307 Hdi 1.6 -05

Shitet nga: ardijan 05 Qer 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Pejë
shitet peugot 307 Hdi 1.6 Dizel viti prodhimit 2005 ngjyr e hirit metalike
vetura ka te kaluara 185.000 km prej te cilave 20.000 i ka te kalume ne Kosov
regjistrim RKS ka deri ne prill 2016
servisi i krym (ndrrimi vojit,filterit te vojit,filteri i naftes,flteri i ajrit,filteri i klimes
vetura eshte ne gjendje perfekte
vetura ka Airbag-ABS-ESP
Xhamat elektronik dhe color
pasqyret me ngrohje si dhe hapje e mbyllje elektronike
fshesat e xhamit perpara me senzor
alufellnet orginal te peugot
mbyllje qendrore,sistem sigurues per femij
per me shum hollesi kontakto ne numer telefonit +377 44 267 489 (viber ose whatsapp)
ose ne numer te ipkos 049 404 264.
qmimi eshte fiks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim