Phaeton fullll -05

Shitet nga: Privatt 10 Shk 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Phaeton 3.0 dizell n gjendje shum t mir si teknike ashtu dhe optike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim