Porsche Panamera

Shitet nga: Leo 17 Shk 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2012
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Porsche
Modeli: Panamera
Pershendetje jom i interesum per ndrrim me Banes Apo Lokal ne Prishtin.
Vetura gjindet ne DE po qe keni interes mundem edhe me e pru kerrin
Vetura eshte ne gjendje te rregull
Dora e 2-te
99.450 km tkalume
Diesel,automatik
Vetura ska pas ndeshje asnjeher qka mundet edhe me u vertetu
Km jan Original
4x karrika me nxemje para dhe mbrapa
22 coll Felge
Gomat e reja
Servic i ri
Per me shum info mund te kontaktoni edhe ne whats app e Viber 004915753886592
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim