ROVER 400 -98

Shitet nga: habib 01 Pri 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Pejë
shes ROVER 400 i ardhur nga gjermania osht shum i ruajtur dhe ka goma te reja siq po i shiheni ne foto ka regjistrim nese do t na kontaktoni mundini ne tel 049541577
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim