Renault -03

Shitet nga: Mentor 07 Mar 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Pejë
Shes dhe nderroj renault scenik 2003 viti i prodhimit,1.9 tdi ne gjendje te mire edhe 10 muaj regjistrim qmimi 3200
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim