Renault Laguna-97

Shitet nga: Ekrem Zogaj 05 Pri 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR   2 800 EUR

Komuna: Pejë
Vetura Renault Laguna,viti prodhimit '97,marshi manual dhe benzins shitet per 1600€.

044 264 973
043 842 037
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim