Renault Laguna dizel -02

Shitet nga: leo 08 Shk 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Pejë
Reno full ekstra Desel 2.2 Dritat elektronike ,karrikat me nxemje ,pasqyret elektrike,lekur mbrenda ,te gjtiha sendet Estrada sport ,shpenzimet shume te vogla ,shume e rujtne dhe e vozitne ne ks shume pak.
Ndrim i mundshem glof 4 ,5 diesel
me nje fjale i lumi ai qe e merr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim