Renault Master 2.2 tdci -02

Shitet nga: Mirlind 06 Pri 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Pejë
Shes Renault Master 2.2 tdci sapoardhur nga Zvicrra
Pa dogane, Furgoni ka 252000 km dhe eshte ne gjendje te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim