Renault clio -08

Shitet nga: Ardian 01 Pri 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shitet vetura Reno Clio e vitit 2008 1.5 dizell shum ekonomik vetura eshte I ardhur nga italia dhe esht I qlajmruar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim