Renault laguna -03

Shitet nga: muhamet 12 Shk 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
vetura osht me tabele te jashtit dhe ka sigurim dhe regjistrim deri me muaj 11 vitit 2015. qmimi me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim