Renault kangoo 1.9DTI

Shitet nga: Isa 27 Tet 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Kangoo
Renault kangoo 1.9 dti
Witi 2001
Ka nje wit regjistrim
I ka te gjitha serviset e kryera
Filterat dhe rrypin e motorrit te rii me garancion 1 vjeqar
Wetura ersht shum praktike
Ne gjendje te rregullt
Gumat e reja
Shpenzimet shum te
Wogla
Regjistrimi i par ne rks para 2 jave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim