Renauelt (F) Laguna

Shitet nga: Sokol Duraku 26 Sht 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Laguna
Shes Renualt (F) Lagunt benzin 1.8 ne gjendje shum te mir, e servisuar , Ndizet me kart dhe me pull START . Eshte me targa te gjermanis .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim