Renault Laguna 1.9 dci -03

Shitet nga: Laguna Dje 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Laguna
Urgjentisht shitet Renault Laguna 2003 1.9 dci ne gjendje shume te mire, dizel, krimatronik, pasqyret ne rryme, xhamat ne rryme, abs, airbag dhe shume sende tjera. Cmimi i volitshem. Ndrrimi i mundshem, varesisht nga oferta. Regjistrim i skaduar, pa denim. Per ma shume info ne numrin e telefonit, viber...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim