Renault Laguna 2 -03

Shitet nga: Fehim 14 Maj 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Laguna
Modeli: Renault Laguna 2
Viti I Prodhimit: 2003
Motori: 1.9 dCi (120 Hp)
Uleset: 4+1
Dyer: 4+1
Regjistrimi: deri me 22.01.2017
Shpenzimet: 4.8l / 100km (kombinuar, qytet-qelur)
Kilometrazha: 261000

-EXTRA:
ABS, Airbag (8 cope- para anash dhe mbrapa)/sistemi i sigureise i Laguna 2 eshte 5*, Gjamat elektronik, Sensor te shiut, Kartele (nuk posedon qeles dhe nezet ne pulle), Fshesat e gjamave me sensore (akivizohen ne baze te reshjeve), 6 shpejtesi, dritat e mjegulles para dhe mbrapa, klima tronik, Telefon onboard, Komandat e radios/muzikes ne timon dhe manual, uleset gjysem likure, Gomat e para te reja, kam dhe goma rezerve.
Per me shume detaje per Renault Laguna 2 shiqoni ne keto linqe: http://www.auto-data.net/en/?f=showCar&car_id=10325
http://www.theaa.com/allaboutcars/cartestreports/2005047.html

Vetures I jane bere kontrolle teknike dhe servisimet regullisht dhe eshte ne gjendje perfekte teknike.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim