Renault Megane 1,9 Dizell

Shitet nga: Renault Megane 01 Shk 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Shes renault megane 1,9 dizel i ardhur nga zvicraa shum i mir me kilometra te sakta muni me pa liber servisi . Ka klim dhe eshte ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim