Renault Megane 1.9dCi

Shitet nga: Ahmataj Shaban 25 Dhj 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Shes kerrin ne gjendje shum te mir. Mren dhe jasht eshte shum i rujtun.
Kerri eshte teper ekonomik.
Me tana servisat e bome (me liber servisi)

Qmimi sipas Marrveshjes

Per me shum info ju lutem thirrni ne;

044933605 & 044208459
Kemi edhe Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim