Renault Megane 2 -03

Shitet nga: Haxhi 13 Tet 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR   3 600 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Vetura eshte tip top servisin e kryer me gjitha, set rrypi motorrit ule filtera me gumica trapit motorrit si dhe turbinen, ndrrimi i mundshem me vetur me te vogel 4 dyer Rregjistrim deri shkurt 2017
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim