U shitttttt flmm merrjep

Shitet nga: Privat 11 Maj 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Shes Renault Megane 1.5 dci dizell Rks
Ne gjendje shum te mir si Brenda ashtu dhe jasht tip top shum ekonomik me shpenzime teper te vogla
Posedoj letrat e doganes po ashtu dhe liber te servisit,servisat e perfunduara
Abs,esp,bord compjuter,klim xhamat elektronik etj
Vetura esht ne emerin tim personal
Vlen te ceket se hipotek nuk osht per dokumenta ju garantoj
Ndrrim i mundshem nese me konvenon

044-165-245
Viber 049-191-526
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim