Renault scenic Rks ndrrim i mundshem

Shitet nga: Deno 10 Dhj 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2000
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Scenic
Shes apo ndroj Reno scenik
Viti 2000
Automatik rks i skaduar
Benxin 1.6 shum ekonomik
Vetur familjare me full opsion
Ne gjendje shumm te mirr si mekanike dhe optike pa asnje vrejtje
Vlen te ceket hipotek nuk osht

044-710-811
Viber +377-44-710-811 Deno
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim