Rent A-Car Blerimi

Shitet nga: Blerim Bricori 08 Maj 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Rent A-Car sherbim 24h me qmime shum te volitshme
Veturat jon ne gjendje shum te rregullt si dhe e posedojn dhe klimen
GJindemi per ball pompes molika gas afer fakultetit (ish kazerma e TMK-se)

Golfi esht Automatic tip tronik 2002 Dizel-1.9

Fiat-Punto manuel 2001 1.2 benzin

Renault-scano fulle opcione mrenda esht lekur 2001 2.0 benz

Shkoda-Fabia-2002-dizel-1,9

Per me shum informata kontaktoni ne nr;044267387-049812231
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim