Rent A Car METROPOL 044 / 049 - 277977

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: METROPOL 10 Qer 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Japim vetura me qira, me qmime te volitshme, dhe ne gjendje shum te rregullt.
049-277-977
044-277-977
Viber, whatsaap...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim