Rover 600 -98

Shitet nga: zgjim 20 Shk 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Rover
Modeli: 600
Shes automjetin e markes Rover 600, dizel me vellim te motorit 2000 ccEshte ne gjendje perfekte teknike dhe vizuele.Ka klime, xhama elektronik,centrall ABS, komforin nga lekura, i servisuar komplet me rripa te motorrit, vajit, filtrat etj. I regjistruar deri me 12.12.2016.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim