Seat Cordoba benzin -95

Shitet nga: xhavit 14 Shk 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Pejë
shitet vetura 1.6 benzin esht shum i mir dhe eshe shum i ruajtur shiq shihen edhe ne foto per ma shum info kontaktoni 049 408 853 flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim