Seat Toledo 1.9 tdi -02

Shitet nga: deshir 18 Shk 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Pejë
Seat toledo 1.9 tdi viti 2002 ne gjendje shum te mir goma te reja dhe gjitha servisat e kryera rks i regjistruar bsb
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim