Seat alhambra 1.9 tdi (di)tkuqe 01

Shitet nga: Muhamet 25 Mar 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Alhambra
shitet seat alhambra 1.9 tdi (di) tkuqe ne gjendje shum te mire. servisin e kryer, regjistrim deri muajn e 11. vetura posedon: dritare dhe pasqyre elekrtike,senzora para dhe mbrapa,klimatronik funksional,abs,alarm,esp,airbag,muzik,shanzher 6 cd,goma me fellne shum te mira+gomat e dimrit te reja,pres bleres serioz. per me shum kontaktoni 045507747
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim