SEAT CORDOBA 1.4 (TDI) Diesel 2008

Shitet nga: nexhati 04 Mar 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Cordoba
Seat Cordoba 1.4 Dizell 2008 i regjistruar ne kosov shum i rujtun ne gjendje prefekte jam pronari i dyt i vetures,vetura ka ardh ne kosov ne fillim te vitit 2014,vetura ka Tempomat,Klima Tronik,Pulla ne Vollan,CD player,Pasqyra Eletrike,Dritaret Elektrike,ABS,Mbyllje Centrale,Timon Hidraolik,ESP,Airbag(per te gjith pasagjeret),Dritat e Mjegulles etj.
I ka te nderruara rrypin e motorrit,pompen e ujit dhe shpanerat para 100 km
Hargjimet:
Autostrad : 3.8 l 100 km
Kombinim : 4.6 l 100 km
Qytet : 6.1 l 100 km

Nr 044630150
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim