Seat Ibiza 1.4 Dizel *TOP GJENDJE*

Shitet nga: Ahmataj Sh. 29 Jan 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Ibiza
Kerri eshte i sapoardhun nga Zvicrra dhe gjendjet vertet ne gjendje shum te mir. Me tana servisat e bome etj.

Shikojeni fotot ose per me shum info telefononi:
044208479 ose 044933605
*KEMI EDHE VIBER*
**QMIMI SIPAS MARRVESHJES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim