Sharan 1,9 TDI -00

Shitet nga: sharan 04 Mar 06:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
sharan 1,9 tdi disel shumm i ruajtur teknikishisht, mrena komfori, dhe jasht
garantoj ne km dhe ne regjistrim te tij
veq ni njeri ka garh ne ks
nuk ka qen hipotek
tegjitha serviset e kryera me rregull
ka: abs,dvd,.......etj
rrypin dhembzor te matorrit se bashku me pumpune kto qe shkojn set i te nderruar
me goma te dimrit 15coll
me goma te veres 19coll
pres blers serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim