Shitet Mercedes E Clas 320 CDI viti 2006 -06

Shitet nga: Mercedes 28 Mar 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 700 EUR

Komuna: Pejë
Shitet Mercedes E Clas 320 CDI DIZELL KLIMATRONIK KARRIGAT ME NXEMJE ME FTOHJE ME MEMORJE LEVIZJE ELEKTRONIME ME MASAZH TIMONI MULTI FUNKSIONAL TEMPOMAT RADIO ME 6 CD SHIBER GIPEKU HAPET DHE MBYLLET ME TELEKOMAND NGA LARGESIA TV. NAVI. VETURA NGRITET DHE ULET SIPAS NEVOJE FULL OPSIONE VETURA SA PO KA ARDH NGA GJERMANIA MERCEDESI ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER.TEL 044223753 049640867 KONTAKTI NGA ORA 8 DERI 21 FALEMINDERIT PER MIREKUPTIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim